Вячеслав SYE

Педагогический стаж: 15 лет Учитель английского языка, специалист по внедрению новейших методик преподавания

     Доброго дня! Моє ім`я - В`ячеслав. Працюю з англійською мовою доволі тривалий час. Англійська відкрила широкий доступ до інформаційних джерел, які цікавлять мене як викладача професійно.  

        Перш за все я маю на увазі суспільно-політичну літературу та містецькі твори. Перебуваючи в Естонії, став свідком процесу часом стихійної, але доволі поступової "інглізації" східноєвропейських та прибалтійських країн.


    Англійська приваблює і в суто естетичному плані притаманною їй лексичною "необмеженністю", про яку так вдало писав славнозвісний Хорхе Луїс Борхес.


     Зараз поєдную перекладацьку роботу з приватними уроками, які в цілому сприймаються позитивно і приносять мені навіть духовне задоволення, особливо праця з дітьми. Крім того є студентом Київської Православної Духовної академії при Михайлівському Золотоверхому монастирі.


      Вивчаю та доволі активно використовую польську мову. Отож запрошую до цікавої мандрівки в світ англійської мови. Витривалість, звичайно, не завадить, бо саме наявність останньої приведе вас до здійснення бажаної мрії - досконалого знання мови Шекспіра та Генрі Міллера.